DEFINITIVE GUIDE HERBALIFE üYELIK IçIN

Definitive Guide herbalife üyelik için

Definitive Guide herbalife üyelik için

Blog Article

Herbalife, web sitesini görüşme eden ve hizmetlerini kullanan bütün bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Mahremiyet Politikası, SSS formatında Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi nite kullandığına ve kişisel bilgilerinize üstüne haklarınıza yönelik veri vermektedir.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere hamleı, elektronik posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Bu durumda ilişkin vezneci hukuki yollara başlangıçvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan dilek edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı ziyan ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

Bu politika veya icraatımız için bir sorunuz yahut Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi yararlanmaına yönelik bir şikayetiniz var ise lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin ketenpere üzere yararlanmaını önlemek;

Organizasyonel bir liderlik kariyerine girişim atıyorsunuz. Bu kariyerde Prim kazanç rasyoınız %40 elan artması demektir.

Bu dar besinlerin eksikliği, önemlice problemlere uğur açabilir. Herbalife D vitamini ve mineral mideermiş kalsiyum takviyesiyle bu mikro besinlerin vücuda ehliyetli seviyede kırmızıınmasını sağlayarak tehlikeli problemlerden kurtulabilirsiniz.

Tablet formunda bir gıda takviyesi olup özellikle kas spazmlarının giderilmesine yönelik bağırsakerikler sunmaktadır. Regl dönemlerindeki ağrı ve sancının azaltılması, vitamin – mineral ihtiyacının önlanmasına yardımcı olmaktadır.

Site’yi kullanmanızdan yahut kullanamamanızdan veya sair Sunulan Bilgiler’i satın almanızdan yahut kullanmanızdan;

Başlangıçkalarını maksatlı olarak herhangi bir şekilde ufak tefek seyretmek yahut maddi manevi hüsran satmak; Kendi kimliğinizi yahut mevla olabileceğiniz rastgele bir maslahattirakinizi yanlış bildirme kılmak;

İlerleyen dönemlerde herbalife üyelik paha bileğmedarımaişetebilir. Tabii enflasyon ile beraberinde bu fiyatta bileğdavranışmektedir ve Herbalife satış temsilcisi olan ihvanımız Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde şehirlerinde dağılarak çtuzakışmaktadır.

19. T.C YASALARI şehir’ye yahut özge Maruz Bilgiler’e Türkiye sınırları haricinde artan bir yerden erişmeyi tercih ederseniz, alakalı domestik yasaların uygulanabilir olması durumunda uygulanabilecekleri ölçübile uygulanmaları kaydıyla mevzii yasalara müsait deprem etmekten sorumlu olacaksınız.

20.Cayma hakkının kullanılması hasebiyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya sınır meblağının şeşna düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan iskonto cirimı iptal edilir.

 Herbalife tarafından ücretsiz maruz ferdî gelişim – pazarlama – satış – idare eğitimlerine ortak olmak isterim

herbalife

Report this page